آتش سوزی در خیابان ۱۷ شهریور جان زن ۶۵ ساله را گرفت
آتش سوزی در خیابان ۱۷ شهریور جان زن ۶۵ ساله را گرفت
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از فوت یک نفر در اثر آتش‌سوزی یک ساختمان در خیابان ۱۷ شهریور جنوبی خبر داد.
image_pdfimage_print

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر از فوت یک نفر در اثر آتش‌سوزی در یک ساختمان خبر داد و گفت: ساعت ۱۴:۲۰ امروز یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در خیابان ۱۷ شهریور جنوبی، کوچه باقری به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و متعاقباً سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: محل حریق، یک ساختمان چهار طبقه مسکونی بود که در هر طبقه یک واحد حدوداً ۶۰ متری وجود داشت که در طبقه اول آتش‌سوزی رخ داده بود و کاملاً شعله‌ور بود و از درب اصلی واحد دود زیادی به بیرون پخش می‌شد و به طبقات فوقانی نیز سرایت کرده بود.

وی اظهار کرد: آتش‌نشانان همزمان با عملیات اطفا در شرایطی که نفوذ به داخل واحد بسیار سخت بود، جستجو در طبقات دیگر را آغاز کردند و موفق شدند که یک خانم ۲۰ ساله را از راه پله‌های طبقات فوقانی به سلامت خارج کنند.

ملکی بیان کرد: گروه‌های دیگر نیز در حین عملیات اطفا با پیکر سوخته یک خانم در حدود ۶۵ ساله مواجه شدند که متأسفانه به تأیید عوامل اورژانس جان خود را از دست داده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از اطفا حریق و جلوگیری از سرایت آن به بخش‌های دیگر خبر داد و گفت: داخل این منزل حجم زیادی از ضایعات قابل اشتعال نگهداری می‌شد و همین موضوع سبب بروز حادثه شده بود.

بازدیدها: ۰