ابتکار جدید اینستاگرام برای اینکه از تنهایی در بیایید!
ابتکار جدید اینستاگرام برای اینکه از تنهایی در بیایید!
شرکت متا، صاحب اپلیکیشن اینستاگرام، در حال طراحی قابلیت جدیدی است که به کاربران امکان ایجاد دوست هوش مصنوعی و چت با آنها در اینستاگرام را می‌دهد.
image_pdfimage_print

به گزارش بهروزخبر به نقل از ایتنا،کدهای برنامه اینستاگرام نشان می‌دهد این شرکت در حال کار بر روی این قابلیت جدید است تا کاربران بتوانند برای خودشان «دوستان هوش مصنوعی» ایجاد کرده و با آن‌ها چت کنند.

این جدیدترین سرنخ از تلاش متا برای ایجاد انواع ابزارهای چت با هوش مصنوعی است. احتمالاً در آینده امکان چت با نسخه‌های هوش مصنوعی افراد مشهور یا کسب‌وکارها نیز فراهم شود.

اما به نظر می‌رسد هدف این ابزار جدید این است که به کاربران اجازه دهد با انتخاب شخصیت دوست هوش مصنوعی و چت با آن، از تنهایی و بی‌حوصلگی دربیایند.

گفته می‌شود کاربران می‌توانند جنسیت، سن و نژاد هوش مصنوعی را انتخاب کرده و سپس شخصیتی برای آن تعیین کنند. پس از دریافت نام و چهره توسط هوش مصنوعی، کاربران می‌توانند از طریق چت با آن ارتباط برقرار کنند.

متا در حال توسعه انواع ابزارهای چت با هوش مصنوعی با اهداف متفاوت است تا بتوان با آن‌ها در زمینه‌های مختلف از جمله کسب و کار یا صرفاً به‌عنوان دوست برای گفتگو استفاده کرد.

بازدیدها: ۰