افزایش قربانیان حادثه انفجار گاز در سوسنگرد به ۸ نفر/ نوزاد ۲ ماهه در میان فوتی‌ها/تشکیل پرونده قضایی برای حادثه
افزایش قربانیان حادثه انفجار گاز در سوسنگرد به ۸ نفر/ نوزاد ۲ ماهه در میان فوتی‌ها/تشکیل پرونده قضایی برای حادثه
سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از افزایش فوتی‌های حادثه انفجار گاز منزل مسکونی در سوسنگرد به هشت نفر خبر داد.
image_pdfimage_print

به گزارش حاشیه خبر،عارف شرهانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به حادثه نشت و انفجار گاز در یک منزل مسکونی در روستای گلبهار سوسنگرد که ساعت ۷:۰۵ امروز (۱۹ مهرماه) رخ داد، اظهار کرد: در پی این حادثه یک  نوزاد دختر دو ماهه، پنج زن ۳۰، ۴۰ و ۴۵ ساله و دو مرد حدود ۴۰ ساله جان باختند.

وی با اشاره به اعزام پنج دستگاه آمبولانس و استقرار یک اتوبوس آمبولانس در محل حادثه تا پایان این بحران، افزود: همچنین در این حادثه دو پسر بچه ۶ و ۱۲ ساله، یک دختر بچه پنج ساله و یک زن ۶۰ ساله مصدوم شدند که توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان‌های آیت‌الله طالقانی و گلستان اهواز انتقال یافتند.

در همین حال دادستان عمومی و انقلاب دشت آزادگان از تشکیل پرونده قضایی برای علت یابی حادثه انفجار گاز شهری در یک واحد مسکونی در این شهرستان خبر داد.

محسن صادقیان با بیان اینکه در این حادثه هشت نفر فوت و چهار نفر مصدوم شدند که برای درمان به مراکز درمانی اعزام شده‌اند، گفت: با حضور تیم های کارشناسی تحقیقات مقدماتی در خصوص این حادثه آغاز شده است.

بازدیدها: ۰