تمدید گواهی نامه‌های سیستم مدیریت یکپارچه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان
تمدید گواهی نامه‌های سیستم مدیریت یکپارچه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان
با انجام ممیزی مراقبتی دوم ، گواهی نامه‌های سیستم مدیریت یکپارچه( IMS) شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان تمدید شد.
image_pdfimage_print

با انجام ممیزی مراقبتی دوم ، گواهی نامه‌های سیستم مدیریت یکپارچه( IMS) شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تمدید شد.

 به گزارش بهروز خبر به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، گروه ممیزان شرکت راهبران انطباق نیس به نمایندگی از موسسه FQC پس از ۲ روز ممیزی، ضمن ارائه گزارش پایانی، صلاحیت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان را برای تمدید اعتبار گواهینامه های ایزو در  استاندارد ISO9001: 2015 ، ISO14001:2015 ، ISO 45001: 2018 کافی اعلام نمود .

در جلسه اختتامیه مراقبتی که در سالن جلسات اداره مرکزی و با حضور مدیرعامل، مدیران،روسای شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و اعضای گروه ممیزی برگزار شد؛ سر ممیز شرکت راهبران انطباق نیس طی سخنانی گفت : ممیزی یک فرآیند نمونه برداری است که در صورت انطباق نمونه ها ، شواهد و مستندات برداشت شده با الزامات استاندارد، گواهی نامه های صادر شده سیستم مدیریت یکپارچه( IMS ) برای یک سال دیگر تمدید می شود .

مجید علی یاری افزود : ممیز به منزله ی چشم سوم سازمان شما برای مشاهده ریسک ها ، مخاطرات ، تهدیدها و فرصت ها می باشد و به دنبال مچ گیری و مقصر یابی نیست و در مجموع عملکرد شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان منطبق با استاندارهای مربوطه می باشد و موافقت خود را با تمدید گواهی نامه های ISO9001:2015 ، ISO14001:2015 ، ISO 45001: 2018  اعلام می نماییم .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان نیز طی سخنانی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و تشکر از زحمات گروه ممیزی در بررسی عملکرد ادارات و واحدهای مختلف این شرکت اظهار داشت : برای کسب این موفقیت از زحمات یکایک همکاران ارجمندم در تمامی سطوح سازمانی این شرکت قدردانی نموده واین موفقیت را به همگی تبریک  عرض می نمایم .

مهندس علیرضا هیهاوند ادامه داد : اگر چه کسب این موفقیت افتخاری بزرگ است اما اقناع کننده نیست و نباید موجب غفلت و فراموشی لحاظ کردن اصول ایمنی در امور شود . بنابراین ضرورت دارد همه همکاران ارجمندم برای نگهداشت صحیح از این موفقیت بیش از پیش تلاش نمایند و همچون گذشته در هر عملیاتی، ایمنی را بر هر امری مقدم دانسته و سرلوحه کار خود قرار دهند .

نگارش و انتشار : دانوش صالحی / عکس : محمد باقری

بازدیدها: ۰