جناب مهندس اوجی؛برای رهایی از بلاتکلیفی ۱۲ ساله در مدل قراردادی فعلی به چه کسی پناه ببریم؟
جناب مهندس اوجی؛برای رهایی از بلاتکلیفی ۱۲ ساله در مدل قراردادی فعلی به چه کسی پناه ببریم؟
تعداد زیادی از کارکنان قراردادی وزارت نفت با ارسال پیام های مشابه ای به این رسانه خبری خواستار رهایی از بلاتکلیفی ۱۲ ساله و پرهیز از برخورد های دو گانه با این پرسنل در وزارت نفت شدند.
image_pdfimage_print

به گزارش بهروزخبر به نقل از نفت آنلاین،  این کارکنان ضمن گله مندی از وزیر محترم نفت برای عدم اجرایی شدن وعده مدت معین شدن خود قبل از برگزاری آزمون استخدامی جدید، خواستار ایجاد نظام ارتقاء و برقراری مکانیزمی جهت ایجاد انگیزه برای کار و تلاش شدند.

در پیام این کارکنان خطاب به آقای مهندس اوجی آمده است، با وجود بلاتکلیفی ۲۷ هزار نیروی قراردادی مدت موقت که تعداد زیادی از آنها در مشاغل حاکمیتی و اصلی تخصصی مشغول به کار هستند، چگونه انتظار دارید با انگیزه و بهره وری بالا دل بکار ببندند در صورتی که نیروهایی که بعد از آنها استخدام میشوند و در کنار آنها آموزش میبینند و ارتقاء میابند و کارکنان قراردادی کماکان بر روی تردمیل حرکت کنند.

 

در پایان این کارکنان با سوابقی از ۱۵ تا ۲۸ ساله، ضمن ابراز تاسف از تلف شدن عمر جوانی خود در مدل قراردادی فعلی، برای رهایی از بلاتکلیفی ۱۲ ساله و عمل به شعارهای دولت مردمی، خواسته ها و انتظارات خود را در چند مورد اعلام نمودند.

۱-توانمندسازی و امکان بکارگیری در برابر سمت های سازمانی بلاتصدی قبل از بکارگیری هرگونه نیروی جدید

۲-اجرای کامل مصوبه دیماه ۱۴۰۰ شورای اداری و استخدامی صنعت نفت(موضوع فوق العاده های تخصصی و مخصوص)

۳-پرداخت مابه تفاوت عیدی با مدل تابعین قانون کار همانند سایر دستگااهی اجرایی 

۳-اصلاح فرمول پاداش بهره وری و فرمول اضافه کاری

بازدیدها: ۱