رقابت برای سقوط! روزهای سیاه «نفتی‌های» فوتبال ایران/ ثروتمندانی فقیرتر از همه
رقابت برای سقوط! روزهای سیاه «نفتی‌های» فوتبال ایران/ ثروتمندانی فقیرتر از همه
دو تیمی که تحت نام «نفت» در لیگ برتر فوتبال ایران فعالیت می کنند، وضعیت تلخ و نگران کننده ای در انتهای جدول رده بندی دارند.
image_pdfimage_print

به گزارش بهروز خبر به نقل از خبرگزاری مهر، هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال در شرایطی پشت سرگذاشته می شود که دو تیم نفتی حاضر در این مسابقات رقابت نزدیک و تنگاتنگی برای سقوط به دسته اول دارند و هر دو به انتهای جدول چسبیده اند.

نفت مسجدسلیمان و صنعت نفت آبادان دو تیمی هستند که با ۹ و ۱۰ امتیاز در رده های پانزدهم و شانزدهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفته اند و در فاصله یک هفته مانده تا پایان نیم فصل اول لیگ بیست و دوم گزینه های اصلی سقوط به دسته اول هستند.

این دو تیم در حالی جایگاه نازل لیگ برتر را به خود اختصاص داده اند که با حمایت هایی که طبیعتا باید بهترین شرایط و ایده آل ترین امکانات را داشته باشند اما انتظارات آنها روزهای تاریک و سیاهی را پشت سر می گذارند و مشخص نیست چه زمانی از این وضعیت خارج خواهند شد.

در این بین تیم فوتبال صنعت نفت که قدمت و سابقه زیادی در لیگ برتر دارد با تغییرات صورت گرفته هم نتوانسته شرایط مطلوبی پیدا کند و اگر بخواهد این روند را ادامه دهد قطعا با مشکلات زیادی برای ماندن در لیگ برتر مواجه خواهد شد.

بازدیدها: ۰