شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان در حمایت از تولید کالای ایرانی و تثبیت بازار و اشتغال ، نقش موثری ایفا می نماید
شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان در حمایت از تولید کالای ایرانی و تثبیت بازار و اشتغال ، نقش موثری ایفا می نماید
شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با اتخاذ سیاست های برنامه ریزی شده در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و حمایت از تولید کالای ایرانی ، طی 6 ماهه نخست امسال 94 درصد از هزینه های صورت گرفته خود در بخش خرید کالا و خدمات را درون استان خوزستان هزینه نموده است .
image_pdfimage_print

به گزارش بهروز خبر به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، این درحالیست که  کمتر از ۳ درصد از کل هزینه انجام شده به دلیل عدم تولید کالا یا خدمات درون استان خوزستان از خارج از استان تهیه شده است .

بدون شک خروجی این سیاست و رویکرد حمایتی که در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت انجام می شود علاوه بر توانمند سازی ، عمران و توسعه جوامع محلی ، موجب تقویت بنیه اقتصادی ، ثبات و رونق اقتصادی ، گسترش فعالیت شرکت ها و بنگاه های اقتصادی کوچک بخش خصوصی، ثبات شغلی کارگران و تزریق نیروی کار جوان و جدید به بازار در استان خوزستان و شهرستان مسجدسلیمان می شود .

لازم به توضیح است شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان یکی از ۵ شرکت تابعه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب است که در گستره ای به وسعت ۲۱۰۰۰ کیلومتر مربع، راهبری و تولید صیانتی از مخازن و میادین نفت و گاز واقع در این گستره عملیاتی را بر عهده دارد .

نگارش و انتشار : دانوش صالحی / عکس : محمد باقری

بازدیدها: ۰