عنایتی: هر بازی برای نفت یک فینال است
عنایتی: هر بازی برای نفت یک فینال است
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: با این که می دانم ریسک بزرگی کرده ام اما امیدوارم نتیجه پایانی این ریسک تلخ نباشد.
image_pdfimage_print

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که قعرنشین لیگ برتر است در هفته هجدهم روز پنجشنبه در تهران مهمان تیم پیکان است تا دیداری حساس و تاثیرگذار را برگزار کند.

رضا عنایتی که دومین باری است به عنوان سرمربی روی نیمکت این تیم جنوبی می نشیند در نشست خبری قبل از دیدار با پیکان گفت: قطعا بازی سختی خواهد بود چرا که پیکان تیمی با هویت زیاد و دارای کادر فنی و بازیکنان خوبی است. باید با تمام توان به مصاف این تیم برویم.

عنایتی ادامه داد: در چند هفته گذشته اتفاقات خوبی برای نفت مسجدسلیمان از نظر امتیازگیری رخ نداده است. ما همه توانمان را به کار می‌گیریم تا بتوانیم موفق شویم. ریسک سنگینی انجام داده‌ایم، البته نفت مسجدسلیمان هواداران خونگرم و دوست‌داشتنی دارد و همین مسئله مسئولیت ما را سنگین‌تر می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان ادامه داد: از بدو ورود برای موفقیت تیم تلاش کردیم. بازیکنان دغدغه مالی داشتند که مسئولان قول‌هایی دادند تا مشکلات مالی را هرچه سریع‌تر برطرف کنند تا بازیکنان بتوانند با تمام وجود در زمین حضور داشتند باشند و بازدهی بهتری از خود به نمایش بگذارند. تمام توانمان را می‌گذاریم، هر بازی برای ما حکم فینال دارد و هر لغزشی ممکن است حکم سقوط برای ما داشته باشد. با تلاش همه دوستان و مسئولان و بازیکنان می‌خواهیم شرایط تیم را بهبود ببخشیم.

سرمربی تیم فوتبال مسجدسلیمان در مورد اینکه ریسک بزرگی انجام داده که به این تیم آمده است، گفت: می‌دانم که ریسک کرده‌ایم و همه می‌دانند فوق‌العاده کار سختی در نفت مسجدسلیمان داریم. من زمانی هم که نامزد سرمربیگری استقلال بودم، هم گفتم عاشق ریسک کردن هستم. ریسک ممکن است که تجربه تلخی هم برای شما داشته باشد، اما همه مجموعه ما مصمم هستیم که کار بزرگی در نفت مسجدسلیمان انجام بدهیم. با توجه به پتانسیلی که بازیکنان ما دارند خیلی خیلی خوش‌بین هستم که در هر بازی با تمام توان به میدان برویم تا نتایج خوبی بگیریم.

عنایتی ادامه داد: البته قول نمی‌توانم بدهم. من به بازیکنان هم گفته‌ام که نیم فصل اول و یک بازی بعد از آن را فراموش کنند تا آن زمانی که ما به این تیم آمدیم و تمام تمرکزمان را روی بازی‌های باقیمانده بگذاریم و بعد جمع‌بندی کنیم.

بازدیدها: ۰