لاین شمال – جنوب میدان دانشگاه اهواز به بهره‌برداری رسید
لاین شمال – جنوب میدان دانشگاه اهواز به بهره‌برداری رسید
لاین شمال - جنوب تقاطع غیر همسطح میدان دانشگاه اهواز به بهره‌برداری رسید.
image_pdfimage_print

رضا امینی شهردار اهواز در مراسم بهره‌برداری از لاین شمال- جنوب میدان دانشگاه که امروز (۲۳ آبان‌ماه) برگزار شد، عنوان کرد: خداوند را شاکریم توفیق بهره‌برداری از لاین دوم پل میدان دانشگاه پل شهید قربانی که از سمت امانیه به گلستان بار ترافیکی را تخلیه می‌کند، افتتاح شد.

به گزارش ایسنا به نقل از شهرداری اهواز، وی افزود: همانطور که به مردم شریف اهواز قول داده بودیم قرار بود طبق برنامه زمان‌بندی ۲۰ آبان‌ماه این پل به بهره‌برداری برسد که به دلیل بارندگی و بارش نزولات آسمانی با ۴۸ ساعت تاخیر روکش نهایی پل انجام شد و عوامل معاونت فنی و عمرانی، پیمانکار محترم و قرار گاه خاتم النبیاء، عوامل شهرداری منطقه چهار، معاونت حمل و نقل ترافیک و از همه مهمتر همراهی مردم شریف محل بود که واقعا صبوری کردند تا این پل به بهره‌برداری برسد.

امینی ادامه داد: مدت زیادی آثار و تبعات اجرای عملیات عمرانی این پل بر زندگی مردم این محدوده اثرات زیان‌باری داشته است که با خونگرمی، همراهی و صبوری کمک کردند که پروژه علی رغم مشکلاتی که پیش روی اجرا بود، به ثمر بنشیند.

شهردار اهواز گفت: انشاءالله بر اساس برنامه زمان‌بندی بعدی دو قطعه دیگر مجموع تقاطع غیر همسطح تا پایان دی‌ماه بهره‌برداری می‌شود و تلاش پیمانکار و عوامل شهرداری این است که یکی از این دو قطعه تا پایان آذرماه و یکی تا پایان دی‌ماه تحویل مردم شریف اهواز شود.

وی تصریح کرد: بحث نور پردازی پل یکی از مولفه‌های جدید است و زیبایی این طرح عمرانی است که ضلع مقابل هم در روزهای آینده تغییر پیدا خواهد کرد و نورش همسان با ضلع شمالی بازیابی و احداث می‌شوند و پایه‌های چراغ روشن قرار خواهند گرفت.

امینی در پایان ضمن قدردانی از شکیبایی همه مردم اهواز که تلاش، کمک و همراهی کردند، تاکید کرد: به دلیل اینکه محل اتصال رانت خروجی پل از سمت امانیه به سمت پل پنجم با یک قوس قرار است با اولویت و فوریت احداث شود، قدری از قطعه اول پل را از دو لاین به یک لاین تبدیل می‌کند و باید رانندگان مراقب و با احتیاط از این مقطع عبور کنند تا یک هفته آینده این بخش هم تکمیل شود و پل کاملا در اختیار رانندگان قرار بگیرد.

بازدیدها: ۰