نامه هفت بندی نفت مسجدسلیمان درباره بازی با پرسپولیس
نامه هفت بندی نفت مسجدسلیمان درباره بازی با پرسپولیس
در حالی که چهار روز دیدار جنجالی و پرهیاهوی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان سپری شده، اما دو طرف ماجرا همچنان معتقدند در حق آن‌ها ظلم شده است. از یک سو پرسپولیسی‌ها به دنبال عذرخواهی جنوبی‌ها هستند و از سوی دیگر خوزستانی‌ها تلاش می‌کنند با اشاره به ابعاد مختلف ماجرا خودشان را طرف درست ماجرا قرار دهند.
image_pdfimage_print

در تازه‌ترین اقدام هم «هدایت یزدی» مدیرعامل نفت مسجدسلیمان طی نامه‌ای به رئیس سازمان لیگ در ٧ بند ماجراهای این مسابقه را تشریح و اعتراض خود را در دبیرخانه فدراسیون فوتبال به ثبت رسانده است.

۱- پیش از شروع بازی جناب آقای خلیفه سلطان نماینده محترم فدراسیون مجوز ورود مشوقین تیم نفت مسجدسلیمان را به زمین مسابقه داده بود و حضور آن‌ها در زمین فوتبال با هماهنگی نامبرده صورت گرفته بود که پس از آن علیه باشگاه اقدام به گزارش مبنی بر حضور هواداران نفت مسجدسلیمان به زمین مسابقه و بروز جو رانی به تیم و عوامل نموده است.

۲- طی تماس‌های مکرر تلفنی و حضوری اینجانب و سرپرست تیم با آقای خلیفه سلطان، ایشان از جمیع جهات اظهار رضایت و خرسندی نموده و مراتب رضایت خود را از شرایط برگزاری مسابقه و… اعلام نموده‌اند.

۳- یک ساعت قبل از شروع بازی، سرپرست و مربی تیم پرسپولیس تهران با ورود به استادیوم نسبت به بلندی چمن اظهار نارضایتی نموده‌اند و شروع به جوسازی در جهت رسیدن به اهداف خود کردند و متاسفانه نماینده سازمان لیگ نیز علی‌رغم حضور چندباره در استادیوم محل مسابقه، اقدام به همراهی با عوامل تیم مهمان کرده که این عمل باعث تحریک هواداران نفت مسجدسلیمان شد. حالا سوال اینجاست دلیل حضور چندباره ناظر داوری، داور و نماینده سازمان لیگ در روز قبل مسابقه در محل استادیوم چیست؟ مگر چنانچه این مسابقه در ورزشگاه آزادی می‌بود و مربی و مدیر ما نسبت به چمن آزادی معترض می‌شدند کسی با ما همراهی می‌کرد؟ تبعیض تا کی؟ نگاه سرمایه‌داری تا کجا؟ آن‌هم در نظام مقدس جمهوری اسلامی!

۴- در دقیقه ۵۸ مسابقه خطای واضح پنالتی بر روی بازیکن نفت مسجدسلیمان اتفاق افتاده است که به گواه همه کارشناسان، می‌بایست خطای پنالتی اعلام و بازیکن خطاکار با اخطار دوم از بازی اخراج می‌شد، اما داور تحت تاثیر جور روانی تیم حریف خطای مورد اشاره را نادید گرفته و دستور به ادامه بازی داد!

۵- گل دوم تیم پرسپولیس در شرایط کاملاً آفساید و همچنین مشکوک به خطای هند به ثمر رسیده است که جای سوال بسیاری برای همگان به جا گذاشته است.

۶- اخطار اول میلاد باقری نیز از نکات قابل ذکر بوده که ابتدا مهاجم پرسپولیس روی میلاد باقری مرتکب خطا شده که به ظاهر از دید داور پنهان مانده است. ضمن اینکه خطاب باقری به شدت دریافت کارت زرد نبوده است.

۷- داور مسابقه و نماینده سازمان کاملاً تحت تاثیر و در اختیار تیم پرسپولیس قرار گرفته و انگار نه انگار تیم دیگری به نام نفت در زمین مسابقه حضور دارد.

بازدیدها: ۰

  • منبع خبر : رویش زاگرس