پرچم عزا بر سردرب فدراسیون گلف ایران ؛ اسطوره گلف کشورآسمانی شد
پرچم عزا بر سردرب فدراسیون گلف ایران ؛ اسطوره گلف کشورآسمانی شد
منوچهر نصیری مربی و بازیکن سابق تیم های ملی گلف کشورمان عصر دیروز دارفانی را وداع گفت و آسمانی شد.
image_pdfimage_print

شادروان منوچهر نصیری که از سن نوجوانی فعالیت در رشته گلف را از زمین های خاکی مجموعه ورزشی گلف مسجدسلیمان آغاز کرد، ۶ دوره قهرمانی مسابقات گلف کشور و ۵ دوره قهرمانی در مسابقات یادواره مرحوم شهباز حسین پور را در پرونده ورزشی خود دارد به علت بیماری دعوت حق را لبیک گفت و به دیدار خالق شتافت.

دبیر هیأت گلف شهرستان مسجدسلیمان با تأیید خبر درگذشت این اسطوره با اخلاق ورزش گلف گفت: مرحوم منوچهر نصیری که عصر دیروز در سن ۶۱ سالگی جهان فانی را به سوی دیار باقی ترک کرد در دهه های ۸۰ و ۹۰ در مسابقات آسیایی سنگاپور،مالزی،پاکستان،تایلند،ترکیه و امارات متحده عربی عضو اصلی تیم ملی بوده است.

میلاد حاجی پور افزود: مرحوم نصیری که رکوردار کمترین ضربه در مسابقات گلف با ۶۵ ضربه می باشد پس از انقلاب، ۲ دوره دبیر هیأت گلف استان خوزستان و ۴ سال مربی تیم ملی پیشکسوتان گلف کشور بوده است و همچنین هدایت تیم های نفت اهواز،نفت مسجدسلیمان،صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان را در لیگ ها و تورنمنت های معتبر داخلی بر عهده داشته است.

پایگاه خبری بهروز خبر درگذشت و فقدان این اسطوره مثالزدنی و با اخلاق ورزش گلف را به تمامی بازیکنان،مربیان ،اهالی این ورزش و همچنین خانواده و بازماندگان این مصیبت عظمی تسلیت عرض نموده و برای روح بلند و ملکوتی مرحوم منوچهر نصیری مغفرت الهی و آرامش ابدی را مسئلت می نماید.

 

منوچهر نصیری+گلف+مسجدسلیمان

بازدیدها: ۱۰