نخستین نمایشگاه گروهی خوشنویسی و نقاشی
نخستین نمایشگاه گروهی خوشنویسی و نقاشی
به مناسبت 25 اردیبهشت، روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و روز پاس داشت زبان پارسی، نخستین نمایشگاه گروهی خوشنویسی و نقاشی در مسجدسلیمان برگزار می شود.
image_pdfimage_print

به گزارش بهروز خبر، مدیر آموزشگاه هنری ترنم خلوت خیال با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه به مناسبت پاس داشت زبان پارسی و نکوداشت زحمات حکیم ابوالقاسم فردوسی در زنده نگه داشتن این زبان، توسط این آموزشگاه و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجدسلیمان در فرهنگ سرای جوان منطقه نفتک برگزار می گردد.

ابراهیم دینارونی افزود: این نمایشگاه از تاریخ ۳شنبه ۲۵ اردیبهشت به مدت یک هفته برپا و صبح ها از ساعت ۹ لغایت ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۷ لغایت ۲۱ پذیرای حضور و بازدید علاقمندان خواهد بود.

وی تصریح کرد: مراسم افتتاحیه این نمایشگاه فردا ساعت ۱۸ در محل فرهنگسرای جوان و با حضورجمع زیادی از هنرمندان و اهالی جامعه فرهنگ و هنر برگزار می گردد.

به گفته ابراهیم دینارونی در این نمایشگاه آثار خوشنویسی هنرمندان و اساتیدی همچون: فرج اله همتی –امامقلی حسینی- احمد شفیعی- ابراهیم دینارونی- بانو معصومه صالحی-بانو زهرا مرادی و بانو کیمیا محمودی در معرض بازدید علاقمندان فرهنگ و هنر قرار می گیرد.

Views: 1